Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Anthony Beane królem strzelców

Dodano: 27/04/2018 - numer 2012 - 27.04.2018
Mimo że Legia zanotowała aż 27 porażek w sezonie, nie przeszkodziło to Anthony’emu Beane’owi odnieść indywidualnego sukcesu. Rozgrywający został królem strzelców sezonu zasadniczego.   Beane zwyciężył w tej klasyfikacji, osiągając średnią 22,35 pkt na mecz. Gorsi od niego byli m.in. Chavaughn Lewis ze Startu Lublin (20,25 pkt) i Kevin Punter z Rosy Radom (19,30 pkt). To na Beanie opierała się ofensywa warszawskiego zespołu, choć sam koszykarz twierdzi, że czuł wsparcie kolegów. – Trener ułożył taktykę tak, abym miał swoje szanse w ofensywie, i chciałem to wykorzystać. Mieliśmy jednak wielu liderów. Łukasz Wilczek, Tomasz Andrzejewski, Chauncey Collins czy przed nim Naadir Tharpe – to zawodnicy, którzy brali odpowiedzialność za zespół – tłumaczy w rozmowie z klubowym portalem.
     

59%
pozostało do przeczytania: 41%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze