Przekaż 1,5% na media Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy! Przekaż TERAZ » x

​Radomiak ograł lidera!

Dodano: 30/04/2018 - numer 2014 - 30.04.2018
Zmiana trenera bardzo dobrze wpłynęła na dyspozycję piłkarzy Radomiaka. W debiucie Grzegorza Opalińskiego zieloni pokonali na wyjeździe 2:1 lidera rozgrywek, GKS 1962 Jastrzębie. Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej połowie spotkania. W 51. min Radomiak wyszedł na prowadzenie po strzale Chinonso Agu. Goście niedługo cieszyli się z bramki, bo już sześć minut później GKS wyrównał po uderzeniu głową Piotra Pacholskiego. Ostatnie słowo należało jednak do zespołu Opalińskiego. W 60. min w polu karnym faulowany był Jakub Rolinc, a rzut karny zamienił na bramkę Leandro Rossi, który wrócił do gry po kontuzji. Mimo że sędzia wyrzucił z boiska Bartosza Jaroszka, Jastrzębie do końca próbowało odrobić straty. Najbliżej wyrównania było w 89. min,