Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Trefl Gdańsk zagra o brąz

Dodano: 30/04/2018 - numer 2014 - 30.04.2018
Niesamowite widowiska stworzyli w półfinale play-off siatkarze Trefla i PGE Skry. Minimalnie dwa razy lepsi 3:2 okazali się bełchatowianie i to oni zmierzą się w finale z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Gdańszczanom pozostała rywalizacja o brązowy medal. Faworytem tego półfinału byli zawodnicy PGE Skry, ale gdańszczanie bardzo wysoko zawiesili wicemistrzom Polski poprzeczkę, bowiem w obu spotkaniach bełchatowianie okazali się lepsi dopiero w tie-breakach. Szkoda zwłaszcza niewykorzystanej szansy z pierwszego meczu, w którym podopieczni trenera Andrei Anastasiego prowadzili w Ergo Arenie w setach 2:1, ale pozwolili rywalom wygrać dwie kolejne partie. – Po odpadnięciu z walki o złoto nie jesteśmy szczęśliwi, ale uważam, że po tej
     

56%
pozostało do przeczytania: 44%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze