Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Głogowianie polegli u siebie

Dodano: 30/04/2018 - numer 2014 - 30.04.2018
Nie udał się szczypiornistom Chrobrego Głogów pierwszy pojedynek w ćwierćfinale mistrzostw Polski. Głogowianie przegrali na swoim parkiecie z Azotami Puławy 25:28. Najskuteczniejszym zawodnikiem w dolnośląskim zespole był Adam Babicz, który zdobył 10 bramek. Ta porażka nie oznacza oczywiście odpadnięcia głogowian z rywalizacji. Stratę trzech bramek można odrobić w spotkaniu wyjazdowym, jednak będzie to bardzo trudne zadanie. Rewanż odbędzie się 5 maja o godz. 13.  
     

94%
pozostało do przeczytania: 6%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze