Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Strzały w centrum miasta

Dodano: 30/04/2018 - numer 2014 - 30.04.2018
Sceny jak z amerykańskiego filmu akcji rozegrały się w sobotę rano na ulicach Bytomia. Policjanci z chorzowskiej drogówki próbowali zatrzymać do kontroli audi. Kierowca jednak zignorował polecenia policji i zaczął uciekać. – Samochodowy pościg zakończył się w Bytomiu, w dzielnicy Rozbark, tam padły strzały – relacjonował reporterce Polskiego Radia Katowice Agnieszce Tatarczyk podkomisarz Tomasz Bobrek, rzecznik bytomskiej policji. – Gdy policjanci zajechali mu drogę, by zatrzymać samochód i jeden z funkcjonariuszy wysiadł z radiowozu, audi ruszyło w jego kierunku. Policjant oddał kilka strzałów. Wtedy kierowca audi wysiadł z auta i zaczął uciekać pieszo. Trwają poszukiwania mężczyzny. Policja najpierw prowadziła czynności na miejscu, potem do akcji ruszyli wywiadowcy. Trwają przesłuchania
     

81%
pozostało do przeczytania: 19%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze