Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Jest nadzieja na kompromis

Dodano: 30/04/2018 - numer 2014 - 30.04.2018
fot. Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
fot. Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
Grupa państw, które nie zgadzają się na restrykcyjną dyrektywę UE w sprawie pracowników delegowanych, jest bardzo duża i się powiększa – powiedział w sobotę minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. Dodał, że choć czasu pozostało mało i sprawa wydaje się bardzo trudna, jest nadzieja na kompromis. Chcemy i szukamy kompromisu w sprawie unijnej dyrektywy o pracownikach delegowanych – zapewnił w sobotę minister infrastruktury Andrzej Adamczyk w Krzepicach (Śląskie), gdzie uczestniczył w spotkaniu z cyklu „Polska jest tylko jedna” z sympatykami PiS‑u. – Choć czasu pozostało mało i sprawa wydaje się bardzo trudna, rysuje się nadzieja na kompromis – powiedział. Adamczyk w ubiegłym tygodniu wziął udział w konferencji „TEN-T Days 2018” w Lublanie, poświęconej rozwojowi transeuropejskiej sieci
     

33%
pozostało do przeczytania: 67%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze