Chrobry znów bez zwycięstwa

Dodano: 07/05/2018 - numer 2018 - 07.05.2018
W czwartym kolejnym meczu zawodnicy Chrobrego Głogów nie potrafili wygrać. Tym razem za mocne okazało się Zagłębie Sosnowiec. Chrobry przegrał na własnym stadionie 1:2. Walka o awans do ekstraklasy zmierza ku końcowi. Chrobry po porażce spadł na 7. miejsce w tabeli, ale do drugiej Stali Mielec traci tylko 3 pkt. Po 35 minutach meczu głogowianie przegrywali już 0:2. Pod koniec pierwszej połowy bramkę kontaktową zdobył Robert Mandrysz. W drugiej połowie Chrobry od 48. min grał z przewagą jednego zawodnika. Czerwoną kartkę zobaczył Tomasz Nawotka, jednak to nie pomogło zawodnikom z Głogowa i Zagłębie zgarnęło 3 pkt. – Nawet jeśli zaraz zrobiłoby się 8 pkt straty, to i tak robimy swoje, grając o jak najwyższe miejsce na koniec. Zagłębie postawiło trudne warunki. Było widać, że przyjechało po