Przekaż 1,5% na media Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy! Przekaż TERAZ » x

Ojrzyński ratuje posadę

Dodano: 10/05/2018 - numer 2021 - 10.05.2018
Piłkarze Arki Gdynia przerwali serię pięciu ligowych porażek – pokonali na własnym stadionie Cracovię 2:0 (1:0). Zwycięstwo, na które gdynianie czekali od 31 marca, przybliżyło ich trenera Leszka Ojrzyńskiego do przedłużenia kontraktu z klubem. Mecz z Cracovią był ciekawym widowiskiem, a tych w tym roku w Gdyni brakowało. Gole strzelili Rafał Siemaszko i Mateusz Szwoch, a Pāvels Šteinbors obronił karnego wykonywanego przez jednego z najlepszych strzelców ekstraklasy Krzysztofa Piątka. Ostatni raz w Gdyni zagrał kończący karierę Krzysztof Sobieraj. Z kolei debiut zaliczył niespełna 18-letni Jan Łoś. – Inaczej się oddycha po zwycięskim meczu, bo ostatnio mieliśmy passę porażek. Dzisiaj przyjemnie się oglądało Arkę, mieliśmy dużo ładnych akcji. W końcówce pierwszej połowy Cracovia też miała