Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Las przyszedł do chorych dzieci

Dodano: 22/05/2018 - numer 2031 - 22.05.2018
Pracownicy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku odwiedzili w zeszłym tygodniu młodych pacjentów przebywających pod opieką Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. – W trakcie wizyty opowiedzieliśmy dzieciom, jak wygląda praca leśnika. Atrakcją spotkania była prezentacja wystawy fotograficznej autorstwa leśnika Marcina Zawadzkiego zatytułowanej „Leśny zwierzyniec”. Na fotografiach zostały uchwycone zwierzęta w ich naturalnym środowisku – relacjonują organizatorzy. Autor albumu opowiadał o fotografowanych zwierzętach, a następnie odpowiadał na liczne pytania dotyczące tajników swojej pracy. Potem dzieci otrzymały puzzle, książki i gry. Wystawa jest wciąż dostępna na I piętrze budynku CMI (przy ul. Smoluchowskiego 17). Jak podkreślają organizatorzy, było to pierwsze z
     

78%
pozostało do przeczytania: 22%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze