Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Z Miedzią o wszystko

Dodano: 26/05/2018 - numer 2035 - 26.05.2018
Jeśli Chojniczanka Chojnice chce pozostać w grze o awans do ekstraklasy musi wygrać w niedzielę na wyjeździe z Miedzią Legnica. Zadanie o tyle trudne, że przeciwnicy nie odpuszczą, bo w przypadku wygranej uzyskają przepustkę do elity. Jeśli podopieczni Krzysztofa Bredego stracą punkty w Legnicy, to prowadzoną przez niego drużynę czeka po sezonie rewolucja. Z klubu odejdą najlepsi piłkarze, a zachowania posady nie będzie mógł być pewny również trener. Chojniczanom awans do ekstraklasy na własne życzenie wymyka się z rąk drugi rok z rzędu. Chojniccy kibice przed meczem z liderem bardziej niż na wysoką formę swoich piłkarzy liczą na szczęście u sędziego. Arbitrem głównym meczu Miedź Legnica–Chojniczanka będzie Jarosław Przybył z Kluczborka. Do tej pory sędzia prowadził dwa mecze Chojniczanki
     

50%
pozostało do przeczytania: 50%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze