Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

W Bełchatowie bitwa o baraż

Dodano: 02/06/2018 - numer 2040 - 02.06.2018
W ostatniej kolejce sezonu Radomiak Radom zmierzy się na wyjeździe z GKS Bełchatów. Stawką tego spotkania jest udział w barażach o I ligę. – Wszystko w naszych rękach i nogach. Nie chcemy się oglądać na inne wyniki, dlatego nie kalkulujemy i skupiamy się na naszej pracy – mówi trener Grzegorz Opaliński.   W Radomiu nie ma innego tematu rozmów niż sobotnie spotkanie w Bełchatowie (godz. 17), do którego wybiera się duża grupa kibiców „Zielonych”. Stawka jest wysoka – radomianie zagrają o utrzymanie 4. miejsca w tabeli, które da im prawo startu w barażach. – Do Bełchatowa zabieram 18 piłkarzy, którzy są obecnie w najlepszej formie. Cieszę się, że będziemy mieli wsparcie kibiców. Będzie nam ono bardzo potrzebne – nie ma wątpliwości Opaliński. Poza Radomiakiem w grze o baraże wciąż
     

59%
pozostało do przeczytania: 41%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze