Sport

Dodano: 11/06/2018 - numer 2047 - 11.06.2018
PIŁKA NOŻNA Baraż na remis Pogoń Siedlce zremisowała 1:1 z Garbarnią Kraków w pierwszym meczu barażowym o grę w I lidze. Od 20. minuty gospodarze prowadzili w Krakowie po golu Szymona Kiebzaka. Pogoń wyrównała w 78. minucie po strzale Adriana Paluchowskiego. Rewanżowe spotkanie odbędzie się w Siedlcach 13 czerwca o godz. 17. Bramkowy remis stawia w nieco lepszej sytuacji podopiecznych Dariusza Banasika.   Dług Polonii umorzony Rada m.st. Warszawy podjęła jednomyślną decyzję o umorzeniu części długu Polonii wobec miasta. Tym sposobem dług KSP z tytułu wynajmu stadionu przy Konwiktorskiej 6 w latach 2015–2017 zmniejszył się o prawie 732 tys. zł.   LATO W MIEŚCIE Letnia Strefa Rekreacji Strefa ruszyła w