Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Złość z bezradności

Dodano: 13/06/2018 - numer 2049 - 13.06.2018
Łódzcy politycy Sojuszu Lewicy Demokratycznej, a także Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej, tak bardzo się skupiają na śledzeniu kandydata PiS na prezydenta Łodzi, że porzucili wypracowywanie własnych rozwiązań dla miasta. Niedawno środowisko łódzkiej lewicy zaczęło rozpowszechniać w internecie specjalne grafiki z hasłem „Cwany Waldek”, które mają krytykować m.in. pomysł Waldemara Budy wprowadzenia bezpłatnej komunikacji miejskiej w Łodzi. SLD nie po raz pierwszy uderza w prospołeczne postulaty, mimo że partia ta wciąż określa się jako lewicowa. Pogrobowcy peerelowskich partyjniaków, w ślad za euroliberalną nomenklaturą, często mówią o rzekomym populizmie polityków PiS. Czy naprawdę mają tak krótką pamięć? Również PO stosuje narrację negatywną. Gdy poseł Buda interweniował w urzędzie
     

38%
pozostało do przeczytania: 62%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze