Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Glik jedzie do Rosji!

Dodano: 13/06/2018 - numer 2049 - 13.06.2018
REPREZENTACJA \ To już pewne. Kamil Glik znajdzie się w 23-osobowej kadrze, która dziś wyleci na mistrzostwa świata w Rosji. Zawodnik ma być gotowy do gry najpóźniej na trzeci mecz grupowy z Japonią. – Jestem mocno przekonany o tym, że tak będzie – powiedział lekarz kadry Jacek Jaroszewski. – Kamil jest w trakcie leczenia. Po bardzo optymistycznej diagnozie strony francuskiej, że może trenować z kadrą, wezwaliśmy go do nas. Wykonaliśmy testy i badania. Postanowiłem, że jedzie z nami na mistrzostwa – relacjonował Jaroszewski. To niesamowity przypadek, bo wydawało się, że na występ stopera Monaco nie ma najmniejszych szans. Niewiele ponad tydzień temu piłkarz podczas treningu na zgrupowaniu kadry w Arłamowie doznał bardzo groźnie
     

53%
pozostało do przeczytania: 47%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze