Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Miał 70 woreczków z narkotykami

Dodano: 15/06/2018 - numer 2051 - 15.06.2018
Gdyńska policja zatrzymała mężczyznę, którego podejrzewano o związek z przestępczością narkotykową. Z informacji posiadanych przez funkcjonariuszy wynikało, że mężczyzna może mieć przy sobie środki odurzające. Da zatrzymania podejrzanego doszło na jednej z ulic Gdyni, gdy ten poruszał się samochodem. Policjanci zatrzymali prowadzony przez niego pojazd do kontroli, a następnie przeprowadzili przeszukanie. Podejrzenia się potwierdziły – w trakcie przeszukania odzieży 28-latka i jego samochodu mundurowi zabezpieczyli blisko 70 foliowych woreczków z zawartością białej i brunatnej sypkiej, krystalicznej substancji. Po sprawdzeniu substancji testerem narkotyków okazało się, że są to kokaina i mefedron. Zatrzymany, mieszkaniec województwa mazowieckiego, usłyszał już zarzut posiadania narkotyków
     

81%
pozostało do przeczytania: 19%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze