Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Rozbity kolejny gang handlarzy dopalaczami

Dodano: 15/06/2018 - numer 2051 - 15.06.2018
Zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej i wprowadzania do obrotu substancji szkodliwych dla zdrowia i życia ludzkiego usłyszało 18 osób zatrzymanych w środę przez dolnośląską prokuraturę we współpracy z CBŚP i komendą wojewódzką policji. Zysk gangu na tym procederze szacuje się na ponad 14 mln zł. Podejrzanym grozi do 12 lat więzienia. Jak informuje w komunikacie Prokuratura Krajowa, wśród zatrzymanych byli kierujący grupą Łukasz W. ps. Gekon i Michał W. ps. Michalina, a także pozostali członkowie, w tym osoby sprzedające trujące substancje w punktach znajdujących się na terenie Wrocławia. – Zatrzymani we Wrocławiu przestępcy to osoby w wieku od 20 do 30 lat, które nie zażywały sprzedawanych substancji, bo miały pełną świadomość, że handlują trucizną – mówił podczas
     

35%
pozostało do przeczytania: 65%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze