Przekaż 1,5% na media Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy! Przekaż TERAZ » x

Rozgromili Arkę Gdynia

Dodano: 18/06/2018 - numer 2053 - 18.06.2018
Zawodnicy KS Budowlani wygrali drugi mecz z rzędu. Drużyna prowadzona przez Meraba Gabuni pokonała w sobotę Arkę Gdynia 83:10. Teraz czeka ich trzymiesięczna przerwa. Zaległe spotkanie pierwszej fazy ekstraligi zostało rozegrane na boisku przy ul. Górniczej w Łodzi. W pierwszym meczu w Gdyni KS Budowlani przegrali 8:69. Na własnym obiekcie łodzianie nie dali szans rywalom i pewnie zwyciężyli. W pierwszej połowie przyjezdni pozwolili gospodarzom zdobyć aż 57 pkt, a sami odpowiedzieli jednym trafieniem. Po zmianie stron jeden z zawodników Arki zanotował przyłożenie i podwyższenie, ale KS Budowlani odpowiedzieli 26 pkt. Tydzień wcześniej łodzianie sensacyjnie pokonali na wyjeździe Orkana Sochaczew 26:24. Widać, że praca trenera Meraba Gabuni nie idzie na marne. Od następnej kolejki drużyny