Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Biuletyny samorządowe na usługach urzędników

Dodano: 29/06/2018 - numer 2063 - 29.06.2018
Samorządy nie powinny wydawać prasy, a jedynie biuletyny z komunikatami – przekonuje Adam Bodnar. Rzecznik praw obywatelskich chce nawet ustawowego zakazu wydawania prasy przez gminy. Tymczasem kolejny śląski organ samorządowy, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, wydał właśnie pierwszy numer magazynu. To magazyn, w którym będziemy podejmować tematy ważne dla całego regionu i jego mieszkańców. Skąd pomysł? W woj. śląskim naprawdę dużo się dzieje. Tak od strony społecznej, gospodarczej, jak i kulturalnej. Niestety w codziennej gonitwie wiele z tych znaczących wydarzeń nam wszystkim umyka. I nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, ile tracimy” – przekonują redaktorzy nowej samorządowej gazetki, a wśród nich redaktor naczelny Maciej Gramatyka. Dodajmy, że śląski wicemarszałek to jego
     

24%
pozostało do przeczytania: 76%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze