Polska motobranża w Mexico City

​MOTORYZACJA \ PAIH otworzy narodowe stoisko na największych targach w Ameryce Północnej

numer 2070 - 07.07.2018Gospodarka

Polska Agencja Inwestycji i Handlu otworzy stoisko narodowe na największych targach motoryzacyjnych w Ameryce Północnej – INA PAACE Automechanika Mexico City 2018. W wydarzeniu wezmą udział również polskie firmy produkujące części samochodowe – poinformowała PAIH.

Stoisko narodowe na targach w stolicy Meksyku, największych w Ameryce Północnej, ma być punktem kontaktowym dla naszych producentów planujących ekspansję na rynku północnoamerykańskim, a także miejscem spotkań biznesowych. – Polscy przedsiębiorcy będą tam mogli uzyskać informacje o lokalnym rynku motoryzacyjnym oraz dostać pomoc w kwestiach związanych z wejściem na rynek i z meksykańską kulturą biznesu – powiedziała Patrycja Staszewska, szefowa biura PAIH w Meksyku.

W tym roku targi odbędą się w dniach 11–13 lipca w CitiBanamex Centre w Mexico City. W imprezie weźmie udział 600 wystawców z całego świata. Organizatorzy szacują, że ich stoiska odwiedzi ponad 25 tys. osób. – Udział w wydarzeniu zadeklarowało już pięć polskich firm, wśród nich PAIH, która zorganizuje stoisko narodowezawartość zablokowana

Autor: Jan Kamieniecki


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
reklama

#DziękujeMyZaOdwagę
reklama