Andersen i Kościuch pojechali w Gdańsku

Dodano: 11/07/2018 - numer 2073 - 11.07.2018
W niedzielę na torze w Gdańsku odbył się Puchar Nice 1 Ligi Żużlowej. W zawodach wystąpiło dwóch zawodników Orła – Hans Andersen i Norbert Kościuch. Obaj uzbierali po 7 pkt i zajęli odpowiednio 10. i 11. miejsce. Puchar Nice 1 Ligi Żużlowej wygrał reprezentant gospodarzy Mikkel Michelsen, który w wyścigu finałowym pokonał Andersa Thomsena, Roberta Lamberta i Troya Batchelora.   Biegi z udziałem Hansa Andersena i Norberta Kościucha: 1. Andersen, Ljung, Lampart, Thomsen 2. Batchelor, Bech, Kościuch, Jabłoński 5. Jonsson, Andersen, Kościuch, Kossakowski 9. Woryna, Michelsen, Andersen, Jabłoński 10. Lambert, Lampart, Kościuch, Lahti (d) 13. Lambert, Batchelor, Gapiński, Andersen 15. Kościuch, Thomsen, Żupiński, Woryna (w) 17. Bech, Lahti, Andersen, Żupiński 20. Michelsen, Gapiński,