Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

„Miedzianka” zasłużyła na ekstraklasę

Dodano: 20/07/2018 - numer 2081 - 20.07.2018
Miedź buduje zespół na sprawdzonych chłopakach. Nie ma co robić rewolucji, żeby trener wyrzucał tych, którzy awansowali, i ściągał na ich miejsce następnych. To nie na tym polega. Widać, że zespół w Legnicy jest bardzo zgrany. Trochę świeżej krwi trzeba do niego dopuścić, ale jest to robione mądrze – ocenia PIOTR PRZERYWACZ, zawodnik odnoszący w przeszłości sukcesy z Miedzią Legnica i Zagłębiem Lubin, w rozmowie z PAWŁEM SASIELĄ. Z Miedzią zdobywałeś Puchar Polski, z Zagłębiem grałeś w europejskich pucharach. Przed nami historyczny sezon, w którym oba kluby zagrają w Lotto Ekstraklasie. To duże wydarzenie dla naszego regionu. Na pewno to cieszy. W czasach, w których grałem, Miedź zawsze była wysoko. Walczyliśmy o awans do ekstraklasy, ale nie mogliśmy się przebić. Przegraliśmy baraże ze 
     

28%
pozostało do przeczytania: 72%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze