Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Ligę czas zacząć

Dodano: 20/07/2018 - numer 2081 - 20.07.2018
Emocje po zakończonych w minioną niedzielę mistrzostwach świata jeszcze na dobre nie opadły, a już dziś do gry wracają nasi ligowcy. Jesienna część rozgrywek potrwa wyjątkowo długo, bo aż do 22 grudnia. Zaczynamy od meczu Miedzi Legnica z Pogonią Szczecin. Dla legniczan to wyjątkowe chwile. Dziś o godz. 18 piłkarze z Dolnego Śląska zagrają w elicie po raz pierwszy w historii. Piłkarze beniaminka twierdzą, że powalczą o czołową ósemkę. W ekipie Dominika Nowaka nie brakuje piłkarzy o znanych nazwiskach. Ważne role w drużynie odgrywają doświadczeni zawodnicy, m.in. byli piłkarze Wisły Kraków Łukasz Garguła i Wojciech Łobodziński czy znany z Jagiellonii Białystok Mateusz Piątkowski. W zespole z Legnicy nie doszło do wielkich zmian kadrowych. Z ważniejszych transferów warto zanotować
     

23%
pozostało do przeczytania: 77%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze