Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Pokazaliśmy silny charakter

Dodano: 30/07/2018 - numer 2089 - 30.07.2018
Legia odwróciła losy meczu w Kielcach – mimo że jeszcze do przerwy przegrywała 0:1, udało jej się wygrać 2:1. Trener „Wojskowych” nie ma wątpliwości, że w trudnych momentach jego zespół umie pokazać charakter i podobnie ma być we wtorek w Trnawie. – Zagramy tak, aby zdobyć co najmniej dwie bramki – obiecuje w rozmowie z MAŁGORZATĄ CHŁOPAŚ DEAN KLAFURIĆ. Wystawił Pan w Kielcach rezerwowy skład, ale udało się wygrać. Rzeczywiście, ten mecz był swego rodzaju przygotowaniem do wtorkowej walki ze Spartakiem. Oszczędziliśmy kilku zawodników na to spotkanie, bo wszyscy wiemy, jak ważne jest ono dla klubu. Mimo to pokazaliśmy dziś bardzo silny charakter. Potrafiliśmy podnieść się po ciężkim dla nas momencie i jestem bardzo dumny z moich zawodników. Pokazaliśmy w Kielcach, że mamy mentalność
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze