Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Stopy paliły podczas Biegu Powstania

Dodano: 30/07/2018 - numer 2089 - 30.07.2018
Kamil Karbowiak z Kotwicy Brzeg i Izabela Trzaskalska z AZS UMC Lublin to zwycięzcy 28. Biegu Powstania Warszawskiego na dystansie 10 km. Sportowcy narzekali na ogromną duchotę, która dawała się im we znaki.   W biegu, który przyciągnął aż 12 tysięcy osób, wzięli udział także profesjonalni biegacze. I tak na przykład Trzaskalska przygotowywała się w Warszawie do startu w maratonie w mistrzostwach Europy. Jej też mocno dokuczał upał. – Kiepsko mi się biegło w tej pogodzie. Stopy mnie paliły, ale mam nadzieję, że za dwa tygodnie w Berlinie będzie lepiej – stwierdziła w rozmowie z PAP mistrzyni Polski w maratonie. Jej trener Marek Jakubowski dodał, że sportsmenka celuje w Berlinie w pierwszą szóstkę. Karbowiak, który triumfował wśród panów z czasem 30.30, mimo trudnych warunków
     

60%
pozostało do przeczytania: 40%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze