Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Stacja Niepodległa w Gdyni

Dodano: 30/07/2018 - numer 2089 - 30.07.2018
Od dziś do 5 sierpnia na terenie Gdyni będzie się odbywał Ogólnopolski Festiwal Pociąg do miasta „Stacja Niepodległa” organizowany przez Teatr Gdynia Główna i Fundację „Klinika Kultury”. – Już po raz czwarty place i zakamarki zamienią się w plenerową scenę interpretacji wielkich dzieł literatury, reportażu i dramatu współczesnego, które łączy wspólny temat – „Stacja Niepodległa” – zapowiadają twórcy. – Podczas festiwalu Gdynia stanie się nie tylko miejscem prezentacji spektakli teatralnych, ale przede wszystkim przestrzenią wolnej wymiany poglądów i dyskusji na tematy związane ze współczesnością. Przed oczami widzów będą sunęły widma postaci z polskiej historii, ożyje pamięć narodowych mitów, wybrzmią echa niezupełnie gładkich biografii – dodają. W ciągu siedmiu dni na skwerze Polonii,
     

55%
pozostało do przeczytania: 45%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze