Sport

Dodano: 30/07/2018 - numer 2089 - 30.07.2018
PIŁKA NOŻNA Pierwsza wygrana Gryfa Pierwsze zwycięstwo w drugiej lidze odnieśli piłkarze Gryfa. W inauguracyjnej kolejce wejherowianie zremisowali u siebie 2:2 z Górnikiem Łęczna, a w drugim spotkaniu, także rozegranym na Wzgórzu Wolności, pokonali 1:0 ROW 1964 Rybnik. Trzy punkty zapewniła gospodarzom bramka zdobyta przez Kamila Włodykę już w 5. min.   Sześć bramek Bałtyku Gdynia Sześć goli zaaplikowali w Luzinie występującemu w czwartej lidze miejscowemu GOSRiT piłkarze Bałtyku. Do przerwy gdynianie prowadzili tylko 1:0, ale w drugiej połowie rozsypał się worek z bramkami. Przed inauguracją rozgrywek trzeciej ligi podopieczni trenera Sebastiana Letniowskiego zmierzą się 4 sierpnia w ostatnim meczu kontrolnym z Huraganem Morąg.   TENIS ZIEMNY Almagro nie wystąpi w Sopot Open W