Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Kulturalny flesz

Dodano: 30/07/2018 - numer 2089 - 30.07.2018
SZTUKA Florencja w magistracie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Rudzie Śląskiej oraz Urząd Miasta w Rudzie Śląskiej zapraszają na wystawę fotografii poświęconych włoskiej Florencji, którą będzie można oglądać do końca sierpnia. Ekspozycja przygotowana została przez nauczycieli ZSP nr 6. Podsumowuje ich udział w kilkuletnim projekcie „Odkrywać siebie – kształtować świat”. Pedagodzy „Kopernika” brali udział w kursach językowych w Polsce oraz kursach metodycznych w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech i we Włoszech. Wystawę do końca wakacji można oglądać na pierwszym piętrze urzędu miasta. Projekt realizowano na zasadach programu Erasmus+. Był dofinansowany z funduszy Unii Europejskiej, Programu Operacyjnego Wiedza
     

31%
pozostało do przeczytania: 69%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze