Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Zachęcamy do inwestycji w innowacje

Dodano: 30/07/2018 - numer 2089 - 30.07.2018
Minęło już sześć miesięcy od momentu powołania Jadwigi Emilewicz na stanowisko ministra przedsiębiorczości i technologii. Poprosiliśmy Panią Minister o podsumowanie tego okresu, o wskazanie sukcesów i wyzwań kierowanego przez nią resortu. Co kierowany przez Panią resort zrobił, by poprawić warunki prowadzenia biznesu w Polsce? Bilans pierwszego półrocza funkcjonowania nowego resortu wypada pozytywnie. W ciągu tych kilku miesięcy udało nam się przygotować cały pakiet rozwiązań prawnych, mających służyć poprawie środowiska prawno-instytucjonalnego, w którym działają polscy przedsiębiorcy. Część z tych rozwiązań weszła już w życie, jak np. Konstytucja Biznesu, nad którą prace rozpoczęło jeszcze Ministerstwo Rozwoju pod kierownictwem premiera
     

11%
pozostało do przeczytania: 89%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze