Sport

Dodano: 01/08/2018 - numer 2091 - 01.08.2018
KOSZYKÓWKA Pierwszy obcokrajowiec w Legii Legia zaprezentowała pierwszy zagraniczny transfer. To 22-letni rzucający obrońca Roman Rubinsztajn, który niemal całą karierę spędził w zespole Tsmoków Mińsk. Reprezentant Białorusi pojawi się w Warszawie w połowie sierpnia i zacznie z Legią przygotowania do nowego sezonu.   PIŁKA NOŻNA Kozłowski katem Znicza Znicz Pruszków przegrał 0:2 mecz z Elaną Toruń rozegrany w ramach drugiej kolejki II ligi. Piłkarzem, który pogrążył pruszkowian, był Filip Kozłowski. Strzelił on oba gole dla gości. Bramki padły w odstępie trzech minut. Najpierw napastnik Elany wykorzystał dośrodkowanie Mateusza Stąporskiego (32’), a potem Dominika Kościelniaka (35’). Mimo że w drugiej połowie Znicz przeważał