Lech lepszy we Wrocławiu

W spotkaniu trzeciej kolejki ekstraklasy Śląsk Wrocław przegrał na swoim stadionie z Lechem Poznań 0:1. Decydującą o wyniku spotkania bramkę zdobył w 83. minucie Pedro Tiba. Spotkanie dużo lepiej rozpoczęli wrocławianie. W 4. minucie próbę strzału na poznańską bramkę podjął Mateusz Cholewiak, został jednak zablokowany. Wrocławianie spokojnie i konsekwentnie grali swoje, a poznaniacy umiejętnie się bronili. Śląsk cały czas atakował, aż w końcu zdobył bramkę. Ta jednak słusznie nie została uznana z powodu pozycji spalonej. Od 25. minuty lepiej zaczęli się prezentować zawodnicy z Poznania – choć ten zryw trwał tylko przez chwilę. W 27. minucie strzał Christiana Gytkjæra obronił Jakub Słowik. Po tym krótkim epizodzie Lecha do głosu znów doszli piłkarze Tadeusza Pawłowskiego. A już chwilę