Sport

Piłka nożna Efektowna wygrana Broni Broń Radom pewnie pokonała na własnym boisku Ursus Warszawa. Podopieczni Artura Kupca wygrali 5:2, rozstrzygając mecz na początku drugiej połowy. Aż trzy gole padły między 45. a 55. minutą. Tuż przed przerwą trafił Adam Imiela, który 10 minut po wznowieniu gry wpakował Ursusowi drugiego gola. W międzyczasie rzut karny w 51. minucie wykorzystał Kamil Czarnecki, który zresztą rozpoczął cały festiwal strzelecki, bo już w 3. minucie pokonał bramkarza gości. Gola dla Broni w ostatniej minucie meczu strzelił jeszcze Konrad Paterek. Ursus zdołał odpowiedzieć bramkami Mateusza Muszyńskiego (28. min) i Patryka Kamińskiego (84. min, k.).    Pływanie Golus gwiazdą ME Radomianin Michał Golus świetnie spisał się na mistrzostwach Europy osób