Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

PO startuje z oszczerczą kampanią

Dodano: 22/08/2018 - numer 2108 - 22.08.2018
Platforma Obywatelska rozpoczęła ostrą kampanię propagandową przed wyborami samorządowymi, mającą na celu oczernienie Prawa i Sprawiedliwości. Do tej pory nie przedstawiła jednak żadnego pozytywnego programu. Niestety, w naszym regionie wyborcze przedbiegi wyglądają podobnie. Jarosław Makowski, kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta stolicy regionu, zapowiedział co prawda, że w tym tygodniu zacznie przedstawiać swój program wyborczy, na razie jednak nie podał żadnych konkretów, a jedynie „10 wartości”, na których chce budować ten program. Są wśród nich głównie ogólniki, takie jak: miasto powinno być „naszym wspólnym dobrem”, „by miasto wspierało i promowało lokalnych przedsiębiorców”, „by Katowice podnosiły jakość życia mieszkańców i przyciągały nowych”, „by powietrze w Katowicach
     

28%
pozostało do przeczytania: 72%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze