Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Na Orła i Wandę bez Duńczyków

Dodano: 28/08/2018 - numer 2113 - 28.08.2018
Dwa wyjazdowe mecze – z Orłem w Łodzi i Wandą w Krakowie – pozostały do rozegrania żużlowcom Zdunka Wybrzeża. Ich wyniki nie mają jednak żadnego znaczenia, bowiem gdańszczanie i łodzianie stracili szansę na awans do ekstraligi, natomiast zawodnicy Wandy zostali zdegradowani do drugiej ligi. W zespole trenera Mirosława Berlińskiego zabraknie w tych spotkaniach trzech podstawowych Duńczyków. Drogę do play-offu, a tym samym możliwość walki o ekstraligę zamknął Wybrzeżu wynik piątkowego meczu, w którym Lokomotiv pokonał w Daugavpils Car Gwarant Start Gniezno 50:39 i tym samym zapewnił sobie czwarte miejsce w tabeli. Gdańszczanom pozostały jeszcze do rozegrania dwa wyjazdowe spotkania, ale ich rezultat ma głównie prestiżowe znaczenie – we wtorek o godz. 17 zmierzą się w Łodzi z Orłem (to już
     

33%
pozostało do przeczytania: 67%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze