Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Minister Brudziński na posterunku

Dodano: 01/09/2018 - numer 2117 - 01.09.2018
W piątek w miejscowości Czarne (pow. Człuchowski) odbyła się uroczystość otwarcia nowego posterunku policji. Wzięli w niej udział minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński oraz kierownictwo Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. Minister wręczył klucze kierownikowi nowej siedziby, znajdującej się przy ul. Parkowej 3, i życzył funkcjonariuszom bezpiecznej służby. – Polska policja jest dla polskich obywateli, a polscy obywatele, niezależnie od tego, czy mieszkają w Słupsku, Chojnicach, czy w gminie Czarne, mają takie samo prawo do poczucia bezpieczeństwa – mówił minister. Podkreślił też, że policja nie jest od sporów politycznych, ale od dbania o bezpieczeństwo wszystkich obywateli. Środki na budowę nowej siedziby komisariatu pochodzą z Programu Modernizacji Policji,
     

83%
pozostało do przeczytania: 17%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze