Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Jak kampania, to w autobusie

Dodano: 04/09/2018 - numer 2119 - 04.09.2018
fot. Twitter/d
fot. Twitter/d
Wygranego składu się nie zmienia – mawia stare powiedzenie piłkarskie. Podobnie z metodami w kampanii wyborczej. Po sukcesie Dudabusów i Szydłobusów i tym razem Prawo i Sprawiedliwość chce objeżdżać kraj autobusami. – Chcemy rozmawiać i przedstawiać swoją ofertę – mówił dziennikarzom premier Mateusz Morawiecki podczas pierwszej podróży kampanijnym autobusem. Pierwszy kierunek, jaki wybrał sztab PiS, to Łowicz. Premier Mateusz Morawiecki wsiadł do PiS-busu natychmiast po tym, jak skończył wystąpienie podczas niedzielnej konwencji. Autobus, mimo że z zewnątrz efektownie oklejony, w środku niczym się nie wyróżnia. Upchany do ostatniego miejsca. Z tyłu grupa dziennikarzy. Resztę wypełniają młodzieżówka, sztab i politycy PiS. – Odbyłem już 100
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze