​Pierwszy remis Bytovii

Skończyła się znakomita wyjazdowa passa piłkarzy Bytovii. Po czterech zwycięstwach z rzędu bytowianie zremisowali w Grodzisku Wielkopolskim z beniaminkiem pierwszej ligi Wartą Poznań 2:2 (1:0). Goście dwa razy, po ładnym uderzeniu z 16 m Filipa Burkhardta w 42. minucie i po rzucie karnym wykorzystanym przez Łukasza Wróbla w 71. minucie, obejmowali prowadzenie, ale nie zdołali go utrzymać. W 84. minucie po rzucie rożnym piłkę do własnej bramki skierował strzelec drugiego gola dla Bytovii. – Inny wymiar ma remis, kiedy się prowadzi i traci bramkę tuż przed końcem spotkania, a inny, kiedy samemu skutecznie goni się wynik. Z drugiej strony punktujemy w kolejnej wyjazdowej konfrontacji, z czego jestem zadowolony. Piłka nożna to