Z Probierzem, a jednak bez

EKSTRAKLASA \ Po przerwie na mecze reprezentacji ligowcy wracają na boiska

numer 2128 - 14.09.2018Sport

Michał Probierz swoje największe sukcesy odnosił jako trener Jagiellonii. Dziś prowadzona przez niego Cracovia jedzie szukać pierwszej ligowej wygranej do Białegostoku. Probierz nie będzie mógł jednak z ławki drygować poczynaniami swoich podopiecznych. Jest zawieszony przez Komisję Ligi.Szkoleniowiec Cracovii wyleciał na trybuny podczas meczu swojej drużyny w Gliwicach z Piastem. Trener Pasów agresywnie potraktował obrońcę Piasta Urosa Koruna, co poskutkowało odesłaniem go przez arbitra Pawła Raczkowskiego na trybuny. Ostatecznie Komisja Ligi zawiesiła go na dwa mecze, wczoraj kara została przedłużona o dodatkowe spotkanie – komisja zdecydowała, że odwiesi karę z 30. kolejki poprzedniego sezonu LOTTO Ekstraklasy. Probierz wyleciał wówczas z boiska podczas meczu Cracovii z Zagłębiem.

W piątkowy wieczór szkoleniowca nie będzie na ławce rezerwowych. Ale to oczywiście on odpowiadał za przygotowanie piłkarzy do meczu.

– Ostatnio przegraliśmy w Białymstoku 0:1, więc liczę na to, że tym razem będziemy wracać do domu w lepszych nastrojach. Miło mi będzie zagościć na Podlasiu. Znam większość zawodników, choć ostatnio grało tam kilku nowychzawartość zablokowana

Autor: Krzysztof Oliwa


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
-->