Mściciel w spódnicy

KINO \ Thriller „Smak zemsty. Peppermint” od dziś na dużym ekranie

numer 2128 - 14.09.2018Kultura

Wybijanie mafii jako zemsta za zabicie lub uprowadzenie rodziny – to bardzo dobrze znany motyw filmowy. Męskie gwiazdy od Liama Neesona przez Keanu Reevesa po Bruce’a Willisa sprawdziły się w tym gatunku doskonale. Ale teraz nadchodzi ona – Jennifer Garner.

Reżyser Pierre Morel, który zrobił z Liama Neesona nowego bohatera kina akcji w „Uprowadzonej”, w swojej najnowszej produkcji uzbraja Jennifer Garner („Daredevil”, „Agentka o stu twarzach”, „Witaj w klubie”). W filmie „Smak zemsty. Peppermint” może ona zrobić wszystko, co potrafią Liam Neeson w „Uprowadzonej”, Keanu Reeves w „Johnie Wicku” i Gerard Butler w „Prawie zemsty” razem wzięci. Nie cofnie się przed niczym, by pomścić śmierć najbliższych.

Riley North poznajemy jako szczęśliwą matkę i żonę. Chodząca w spódniczce midi i klasycznym sweterku pracownica banku marzy o większym domu – i to jej jedyne zmartwienie. Wszystko zmienia się, kiedy zabójcy działający na zlecenie szefa kartelu Diego Garcii (Juan Pablo Raba) zabijają jej córeczkę i męża. Mordercy zostają uwolnieni dzięki skorumpowanemu systemowi sprawiedliwości, a North wchodzi na ścieżkę zemstyzawartość zablokowana

Autor: Anna Krajkowska


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
-->