Sport

Piłka nożna Znicz lepszy od faworyta Znicz Pruszków przerwał świetną passę GKS Bełchatów, który w tym sezonie nie dał się pokonać w dziewięciu meczach z rzędu. Pruszkowianie, którzy zajmują 8. miejsce w tabeli II ligi, pokonali faworyta 1:0. Jedynego gola zdobył w 43. minucie z rzutu karnego Marcin Smoliński. Przed meczem chwilą ciszy uczczono pamięć zmarłego w ubiegłym tygodniu Mateusza Jacaka. 14-letni piłkarz Akademii MKS Znicz dostał udaru mózgu i nie udało się go uratować. Mecz z Gieksą był właśnie dla niego.    Koszykówka Legia przegrała na Litwie Koszykarze Legii rozegrali dwa wyjazdowe sparingi z litewskim Alytusem Dzūkija. W pierwszym meczu gospodarze zdominowali Zielonych Kanonierów już na początku spotkania, ale z czasem warszawianie złapali wiatr w żagle, a o ich