​Szymański po Lechu: Wracamy!

Myślę, że drużyna powoli wraca do tego, co było wcześniej, czyli do zwycięstw. Przy akcji bramkowej musiałem poczekać na odpowiedni moment, by zagrać do Dominika. Myślę, że udało mi się to idealnie – mówi po wygranym meczu z Lechem Poznań (1:0) Sebastian Szymański, który zanotował asystę.   Po przerwie na reprezentację zobaczyliśmy nową Legię. Chodzi tu o wolę walki, zaangażowanie... Na pewno ten wolny czas bardzo nam pomógł. Przepracowaliśmy przerwę na reprezentację i z Lechem było to widoczne. Ja wziąłem udział w zgrupowaniu kadry młodzieżowej, ale po powrocie też pracowałem bardzo ciężko. Cieszy, że nie straciliśmy bramki i pewnie wygraliśmy mecz. Wydaje się, że idziemy w dobrym kierunku.   Bardzo dobrze radził Pan sobie w środku pola. Na dziesiątce czuję się najlepiej i