​Miedź rozbita przez Legię

Nie udał się legnickiej Miedzi występ w ramach dziewiątej kolejki ekstraklasy piłkarskiej. Na swoim boisku Miedzianka uległa Legii Warszawa aż 1:4. Honorową bramkę dla miejscowych zdobył Petteri Forsell w 40. min spotkania. W pierwszej połowie nic nie wskazywało na to, że spotkanie zakończy się taką klęską gospodarzy. Już w pierwszej akcji bramkę dla Miedzi mógł zdobyć Forsell, jednak jego uderzenie obronił warszawski bramkarz Radosław Cierzniak. Kilka minut później miejscowi zdobyli bramkę, po tym jak Forsell przelobował Cierzniaka. Radość legniczan była jednak bardzo krótka – bramka Fina nie została uznana z powodu spalonego. To, co nie udało się gospodarzom, wyszło gościom. Po dośrodkowaniu Carlitosa z prawej strony boiska najprzytomniej w legnickim polu karnym zachował się Cafu,