Najgorsze miejsce z możliwych

Dodano: 27/09/2018 - numer 2139 - 27.09.2018
Dwóch Polaków stanęło na starcie indywidualnej jazdy na czas w kolarskich mistrzostwach świata w Innsbrucku. Michał Kwiatkowski zajął najgorsze dla sportowca, czwarte miejsce. Słabiej spisał się Maciej Bodnar, który był 17. Mistrzem świata został Australijczyk Rohan Dennis, który zdeklasował rywali. Drugi na mecie obrońca tytułu Holender Tom Dumoulin stracił do mistrza minutę i 21 sekund. Kwiatkowskiego wyprzedził jeszcze Belg Victor Campenaerts, który srebro przegrał o 0.50 s. Od niedzieli w Innsbrucku trwają kolarskie mistrzostwa świata. Wczoraj odbyły się tam pierwsze interesujące polskich kibiców zawody. Na starcie stanęli najlepsi czasowcy świata, a wśród nich dwójka Biało-Czerwonych Bodnar i Kwiatkowski. Trasa liczyła 52,5 km. Kolarze rozpoczęli