Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Wspólna modlitwa ze szlachetnymi intencjami

Dodano: 01/10/2018 - numer 2142 - 01.10.2018
Mija już dziesięć lat, odkąd na wielu ulicach na świecie gromadzą się ludzie, by odmawiać Koronkę do Bożego Miłosierdzia. W tym roku to ważne modlitewne spotkanie miało miejsce również we Wrocławiu. Inicjatorem modlitewnych spotkań w stolicy Dolnego Śląska jest wieloletni prezes diecezjalnej Akcji Katolickiej Eugeniusz Kaźmierczak. W tym roku również stanął z grupą wiernych na skrzyżowaniu na ul. Sudeckiej. Druga grupa spotkała się pod pomnikiem Chrystusa Króla na pl. Katedralnym. – Od dziesięciu lat 28 września o godz. 15, w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny, czciciele Bożego Miłosierdzia spotykają się na chodnikach, rogach ulic i placach miasta, by uczcić Godzinę Miłosierdzia i prosić Boga w intencjach dla nich najważniejszych. Są zaopatrzeni
     

31%
pozostało do przeczytania: 69%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze