Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Śląsk powalczy z liderem

Dodano: 01/10/2018 - numer 2142 - 01.10.2018
Ponad 2200 km pokona WKS Śląsk Wrocław w ciągu sześciu dni. Po pucharowym meczu w Elblągu wrocławianie jadą do Białegostoku, by zmierzyć się z Jagiellonią. Drużyna z Podlasia jest na pierwszym miejscu w tabeli. Początek spotkania dzisiaj o godz. 18. Śląsk nie ma szczęścia do losowania w Pucharze Polski. Najpierw był wyjazd do Elbląga, a w 1/16 turnieju podopiecznych Tadeusza Pawłowskiego czeka kolejna długa podróż do Bytowa. Szkoleniowiec wrocławskiego klubu jest jednak pełen optymizmu:  – Na pewno odczuwamy te wyjazdy. Mamy kolejny mecz pucharowy bardzo daleko, ale musimy dać radę, bo mamy rywala do przejścia. Myślę, że losowanie było dobre, ale w tej chwili skupiamy się na Jagiellonii. Jedziemy do lidera, do drużyny, która grała w
     

33%
pozostało do przeczytania: 67%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze