Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Miedziowi znów przegrali

Dodano: 01/10/2018 - numer 2142 - 01.10.2018
Zagłębie Lubin ma za sobą bardzo słaby tydzień. Najpierw remis z Lechią, później blamaż w Pucharze Polski, a w sobotę porażka z Pogonią Szczecin. Choć przed meczem mówiono w klubie o rehabilitacji za pucharową wpadkę, dolnośląski zespół był bez szans w starciu z Portowcami. Przede wszystkim bardzo chcieliśmy wygrać to spotkanie. To się nie udało. Widać było, że zawodnicy mają w głowach to, co się działo w ostatnim czasie i mentalnie nie byli tak dobrze przygotowani do meczu. Rzut karny na 1:0 dla Pogoni pokrzyżował nasze plany. Staraliśmy się zdobyć gola kontaktowego, ale to się nie udało. Liczyliśmy, że powtórzymy to, co zrobiliśmy w Gdańsku. Tam zdołaliśmy wyjść z 0:3 na 3:3, tutaj nie byliśmy w stanie strzelić
     

55%
pozostało do przeczytania: 45%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze