Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Polska energia w 100-lecie niepodległości

Dodano: 01/10/2018 - numer 2142 - 01.10.2018
fot. mat. pras/d
fot. mat. pras/d
Służba pracowników sektora energetycznego została uhonorowana podczas uroczystości „Polska energia w 100-lecie niepodległości”. Kilkadziesiąt osób związanych z energetyką, branżą chemiczną, paliwową i gazową otrzymało państwowe odznaczenia nadane przez prezydenta RP oraz ministra energii. Jubileusz odzyskania niepodległości to doskonała okazja do podkreślenia roli osób, które z zaangażowaniem i profesjonalizmem dbają o bezpieczeństwo i niezależność naszego kraju oraz przyczyniają się do rozwoju gospodarki. Jak zauważył minister energii Krzysztof Tchórzewski, energetyka to taki dział gospodarki, który cały czas musi patrzeć dalej niż inni, aby zapewnić energię konieczną do rozwoju kraju. – Patrząc wstecz, w te 100 lat historii, widzimy, że jesteśmy branżą, która stała się źródłem
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze