Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​„I Love Poland” wyrusza promować nasz kraj

Dodano: 01/10/2018 - numer 2142 - 01.10.2018
WYDARZENIE \ W Szczecinie odbyła się oficjalna prezentacja jachtu „I Love Poland” – projektu Polskiej Fundacji Narodowej. Jednostka weźmie udział w najważniejszych regatach oceanicznych na świecie, promując nasz kraj z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości. Prezentacji jachtu i jego załogi w Szczecinie – rodzimym porcie jednostki – towarzyszyło wiele atrakcji. Podczas pikniku rodzinnego przy bulwarach portowych zaśpiewał raper Dominik „Doniu” Grabowski i zagrał zespół Złe Psy. Jednostka opuściła Szczecin w niedzielę i wyruszyła do Gdyni. Stamtąd wypłynie w swój pierwszy oficjalny rejs. Wiadomo, że zimę spędzi na Półwyspie Iberyjskim, a później popłynie do Ameryki Północnej. „I Love Poland” to projekt sportowy, w ramach którego jacht z polską załogą będzie mógł wziąć udział w 
     

48%
pozostało do przeczytania: 52%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze