Akcja – konsolidacja

Pożyczka konsolidacyjna to optymalne wyjście, gdy zależy nam na obniżeniu raty zaciągniętych zobowiązań w różnych bankach, a przy tym rozważamy rów-nież np. wydłużenie okresu spłaty. "Spakowane" w jeden pakiet kredyty i pożyczki mogą stanowić znaczącą ulgę dla portfela. Tego typu pożyczkę, udzielaną na bardzo korzystnych warunkach, bez prowizji i z RRSO 12,54 proc., proponuje klientom Bank Pekao S.A., promując swoją ofertę w ogólnopolskiej kampanii reklamowej, która potrwa do końca maja.

– Wszyscy doskonale wiemy, że spełnieniu marzeń często trzeba pomóc. Warto więc brać życie za rogi i zmieniać marzenia w rzeczywistość. Taką decyzję podjął boha-ter naszej nowej kampanii reklamowej – wziął pożyczkę, by spełnić marzenie o nowej gitarze basowej. Wszystko grało do czasu, aż duże raty wybiły go z rytmu. Dlatego przeniósł je do naszego banku, wybierając korzystną pożyczkę konsolidacyjną i… znów odzyskał rytm w życiu! To już kolejna kampania, w której zachęcamy klientów, by wzięli życie za rogi – mówi Marta Szygenda, dyrektor Departamentu Marketingu w Banku Pekao.

Kampania promocyjna wystartowała w ubiegłym tygodniu, a reklamy nowego produktu Banku Pekao S.A. możemy zobaczyć w telewizji, VOD, internecie, mediach społecz-nościowych, w kinach oraz w kanałach elektronicznych banku, a także na witrynach oddziałów banku w całej Polsce.

Atrakcyjne oprocentowanie

Pożyczkę konsolidacyjną w Banku Pekao można przeznaczyć na spłatę dowolnych zobowiązań i przenieść jeden lub kilka kredytów z innego banku. Bank Pekao nie pobie-rze prowizji od przeniesionych kredytów, jeśli ich kwota wyniesie min. 10 tys. zł. Bez prowizji można otrzymać także dodatkowe środki na dowolny cel w wysokości do 25 proc. konsolidowanej kwoty. Maksymalna kwota pożyczki to 250 tys. zł, a okres kredytowania nawet 120 miesięcy. Dzięki atrakcyjnemu oprocentowaniu i 0-proc. prowizji RRSO wynosi tylko 12,54 proc. Kwotę pożyczki, długość okresu spłaty i wysokość raty można dostosować do własnych potrzeb, a dodatkowo odłożyć spłatę pierwszej raty nawet o trzy miesiące. Prowizja 0 proc. i pozostałe warunki dotyczą pożyczki konsolidacyjnej od 10 tys. zł do 250 tys. zł, przeznaczonej na spłatę udzielonych pożyczek lub kredytów oraz na dowolny cel w wysokości do 25 proc. kwoty spłacanych zobowiązań. Pożyczka nie może być przeznaczona na spłatę pożyczek lub kredytów udzielonych przez Bank Pekao S.A. Dla pożyczek od 10 tys. zł do 14 999 zł od 1 roku do 8 lat, a dla pożyczek od 15 tys. zł do 250 tys. zł do 10 lat. Oferta obowiązuje do 31 maja 2023 r. i mogą z niej skorzystać nowi oraz obecni klienci banku.

Maksymalnie uproszczone formalności

Przeniesienie kredytów do Banku Pekao jest bardzo proste. Klienci, którzy mają konto w Banku Pekao i korzystają z bankowości elektronicznej Pekao24, pożyczkę mogą wziąć bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć wniosek w serwisie internetowym Pekao24 lub przez infolinię. Po pozytywnej decyzji kredytowej umowę moż-na zaakceptować online w serwisie Pekao24 lub w aplikacji mobilnej PeoPay. Środki na spłatę kredytów i pożyczek bank przeleje na rachunki w innych bankach wska-zanych przez klienta.

Oczywiście umowę można zawrzeć także w dowolnej placówce Banku Pekao S.A. Doradca omówi z klientem warunki konsolidacji – porówna potencjalne raty z tymi, które klient spłaca obecnie, i dostosuje wysokość raty do możliwości klienta.

Nie jesteś klientem banku? Nie szkodzi!

Teraz także klienci, którzy nie mają konta w Banku Pekao, mogą wnioskować o pożyczkę konsolidacyjną szybko i wygodnie przez internet. Wniosek o pożyczkę gotówkową jest dostępny na stronie internetowej banku Pekao.com.pl w zakładce Pożyczka gotówkowa/na spłatę innych pożyczek. Po pozytywnej ocenie wniosku klient wybiera oddział, w którym podpisze umowę. W każdym momencie wypełniania wniosku klient może połączyć się z bankiem i uzyskać dodatkowe informacje oraz wsparcie, jeśli będzie potrzeb-ne.

Oferta pożyczki konsolidacyjnej obowiązuje do końca maja 2023 r. i mogą z niej skorzystać nowi oraz obecni klienci banku. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na stro-nie:

https://www.pekao.com.pl/pozyczka

Materiał powstał we współpracy z Bankiem Pekao S.A.