Wszyscy uprawnieni dostaną rekompensaty za deputaty
Sejm przyjął ustawę, umożliwiającą wypłatę 10-tysięcznych rekompensat za utracone prawo do bezpłatnego węgla dla osób, którym za rządów PO-PSL odebrano deputat węglowy – głównie dla wdów i sierot po ...
