Czy Krzysztof Piątek powinien pojechać na Mistrzostwa Świata 2022?

Krzysztof Piątek myśli na poważnie o Mistrzostwach Świata 2022. Czy może liczyć na skład? W reprezentacji Polski wszystko dzieje się bardzo szybko oraz intensywnie. Tak naprawdę nikt nie może być pewny swojego miejsca w drużynie. Coś w tym jest.

Czy Krzysztof Piątek powinien pojechać na mundial? Przeanalizujmy to.

Piątek jest w formie

Krzysztof Piątek wyróżnił się bardzo dobrą grą z Salernitaną. Sam po tym meczu przyznał, że w grze chce udowodnić, że obecnie ma tylko jeden cel. Tym celem są Mistrzostwa Świata w Katarze. Krzysztof Piątek na początku przeszedł z Herthy Berlin do US Salernitana 1919. Było to wypożyczenie, ale z opcją wykupu. Klub z Kampanii jest już czwartym włoskim klubem w karierze naszego reprezentanta.

W Serie A ma już bardzo duże doświadczenie. Chce jak zawsze strzelać gole. Ma ogromne nadzieje, że w koszulce Salernitany strzeli sporo bramek. Mecz z Bologną czwartkowy piłkarz oglądał z trybun Stadio Renato Dall. Mecz skończył się wynikiem 1 do 1. Krzysztof Piątek pochwalił grę swoich kolegów. Ma nadzieję, że dobra gra jest świetnym prognostykiem na przyszłość. Już teraz myśli o następnych meczach. Uważa, że zrobi jeszcze, jeszcze więcej.

Czy jego gra da mu mundial?

Krzysztof Piątek ma ogromną nadzieję, że gra w barwach swojej ligowej drużyny pomoże mu wywalczyć w drużynie miejsce, która udaje się na mundial. Piłkach w dwudziestu trzech meczach w narodowym zespole zdobył dziesięć goli. Krzysztof Piątek wie doskonale, że musi i chce dobrze grać ze swoją ligową drużyną po to, aby zagrać na mistrzostwach świata w Katarze.

Kariera Krzysztofa Piątka na pewno nie hamuje. Obecnie piłkarz ma 27 lat. Został urodzony w Dzierżonowie. W ostatnim roku grał we Fiorentinie. Zagrał w czternastu meczach i zdobył trzy bramki. Po zakończeniu wypożyczenia, klub nie wykupił Polaka. Wrócił w czerwcu do Herthy Berlin. W tej drużynie niestety był tylko piłkarzem rezerwowym.

Reprezentant Polski swoje możliwie najlepsze lata we Włoszech spędził w roku 2018. W sezonie 2018/2019 łącznie zdobył w obu zespołach dwadzieścia dwie bramki i uplasował się na trzecim miejscu w klasyfikacji strzelców. Wyprzedzili go jedynie Duvan Zapata oraz Fabio Quagliarella. Ten ostatni został królem strzelców. Strzelił dwadzieścia sześć goli.

Tak naprawdę wrzesień oraz początek października dla Krzysztofa Piątka będzie decydujący. To właśnie w tym okresie trenerzy będą się szczególnie przyglądać swoim piłkarzom. Podjęte zostaną pierwsze decyzje dotyczące powołań do reprezentacji Polski. Dla trenerów są to bardzo ważne decyzje. Czy piłkarze grający za granicą mają większe szanse na udział w mundialu? Tak to nie działa. Poza dobrymi rezultatami w grze każdy piłkarz musi także pasować do drużyny. Czasami dany piłkarz jest rzeczywiście dobry, ale kompletnie nie wpasowuje się w filozofię trenera oraz nie pasuje do drużyny.

Jak najbardziej Krzysztofowi Piątkowi życzymy powodzenia i mamy nadzieję, że pojawi się na murawie w Katarze. Jak mundial, to i typy bukmacherskie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione i wiąże się z konsekwencjami narażenia się na kary pieniężne i odpowiedzialność karną. Zakłady można obstawiać wyłącznie u operatorów posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów. Hazard uzależnia i nie należy czynić z niego sposobu na życie.

Betfan to legalny polski bukmacher internetowy. Zakłady wzajemne urządzane przez spółkę BetFan sp. z o.o. przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.betfan.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia DNIA 29 PAŹDZIERNIKA 2018 R. NR PS4.6831.3.2018

Materiał partnera